Jednodenní kurz Mácháč

Individuální lekce pro začátečníky na našem vybavení - moderních širokých prknech s malými školními oplachtěními.
Lekce pro pokročilé (jízda ve skluzu v poutkách a s trapézem, vodní start, halza, atd.) na vašem vybavení.
Učíme i děti od cca 8-9 let na dětských oplachtěních Tiki od 1,5 .
Místo: Máchovo jezero, kemp Borný. Časově možno pracovní dny i víkendy, záleží na požadované síle větru. Optimální měsíce: KVĚTEN, ČERVEN, ZÁŘÍ... v červenci a srpnu bývá moc lidí a je potíž zajet s autem na 1 den do kempu...
Také můžeme u vody zajistit hlídání vašich nesurfujících dětí. Mácháč má super zázemí, příjemnou písečnou pláž a pozvolně klesající dno. Optimální směry větru JV a SZ.

Jak postupovat při objednání? Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem. Nejprve podle vaší váhy a zkušeností vybereme vhodné vybavení a pak si domluvíme termín a délku výuky. V Českých podmínkách musíme při stanovení termínu brát v potaz počasí a sílu větru v požadovaném termínu. Proto je vhodné stanovit termín několik dní předem a nejpozději 12 hodin před akcí si jej potvrdit. Může se totiž stát, že požadovaná síla větru na konkrétní plán výuky prostě nebude - buď bude foukat příliš (pro začátečníka) nebo málo (např. pro výuku vodního startu). V takovém případě je nutné termín po dohodě změnit.

Fotoreportáž z našeho kurzu (na Štěpánském rybníku) naleznete zde.

Jendova pojízdná škola windsurfingu v médiích.

Učíme také v angličtině. We teach in English too.

Ceny:

Kurz Mácháč VIP DUO TRIO
Počet osob 1 2 3
Cena/osoba (CZK) 2600 1800 1500

V ceně: doprava tam a zpět, zapůjčení vybavení (ws komplet, shorty neoprén a neoprénové boty) a výuka (4 hodiny na vodě, celková doba trvání kurzu vč. dopravy a přípravy cca 8-9 hodin). Více info, objednávky, individuální požadavky na 603 922 444.

FOTO: JENDA, LOKALITA MÁCHÁČ


Kontakt

Jenda Šilhavý

Obchodní 1318
252 19 Rudná

(u vody nás nejčastěji
potkáte na Nechranicích, na Mácháči nebo Štěpánském rybníku)

#jendovaskola


+420 603 922 444