Jednodenní kurz Štěpánský rybník

Individuální lekce pro začátečníky na našem vybavení - moderních širokých prknech s malými školními oplachtěními. Lekce pro pokročilé (jízda ve skluzu v poutkách a s trapézem, vodní start, halza, atd.) na vašem vybavení. Učíme i děti od cca 8 let na dětských oplachtěních Tiki od 1,5 m2. Místo: Štěpánský rybník (na D5 exit Mýto, Plzeňský kraj) ideální pro začátečníky a bezpečný pro děti! Časově možno pracovní dny i víkendy, záleží na požadované síle větru. Také můžeme u vody zajistit hlídání vašich nesurfujících dětí !!!

Jak postupovat při objednání? Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem. Nejprve podle vaší váhy a zkušeností vybereme vhodné vybavení a pak si domluvíme termín a délku výuky. V Českých podmínkách musíme při stanovení termínu brát v potaz počasí a sílu větru v požadovaném termínu. Proto je vhodné stanovit termín několik dní předem a nejpozději 12 hodin před akcí si jej potvrdit. Může se totiž stát, že požadovaná síla větru na konkrétní plán výuky prostě nebude - buď bude foukat příliš (pro začátečníka) nebo málo (např. pro výuku vodního startu). V takovém případě je nutné termín po dohodě změnit.

Fotoreportáž z našeho kurzu na Štěpánském rybníku naleznete zde.

Jendova pojízdná škola windsurfingu v médiích.

Učíme také v angličtině. We teach in English too.

Ceny: 

Kurz Štěpánský rybník VIP DUO TRIO
Počet osob 1 2 3
Cena/osoba (CZK) 1700 1400 1200

V ceně: doprava tam a zpět (odjezdy většinou ze Zličína - metro B), zapůjčení vybavení (ws komplet, shorty neoprén a neoprénové boty) a výuka (4 hodiny na vodě, celková doba trvání kurzu vč. dopravy a přípravy u vody cca 7-8 hodin). Více info, objednávky, individuální požadavky na 603 922 444. V případě vlastní dopravy na Štěpánský rybník sleva 300 Kč z celkové ceny kurzu (nikoli na osobu).

Novinka: nesurfujícímu členu doprovodu můžeme po dobu kurzu zapůjčit nafukovací SUP (paddleboardové prkno s pádlem). Cena 300 Kč / den.

 

FOTO: RRD

 


Kontakt

Jenda Šilhavý

Obchodní 1318
252 19 Rudná

(u vody nás nejčastěji
potkáte na Nechranicích, na Mácháči nebo Štěpánském rybníku)

#jendovaskola


+420 603 922 444