Jednodenní kurz - vaše lokalita

Individuální lekce pro začátečníky na našem vybavení - moderních širokých prknech s malými školními oplachtěními. Lekce pro pokročilé (jízda ve skluzu v poutkách a s trapézem, vodní start, halza, atd.) na vašem vybavení. Učíme i děti od cca 8 let na dětských oplachtěních Tiki od 1,5 m2.

Lokalita: po dohodě jakýkoli rozumný revír v rámci ČR podle vašeho přání. Také můžeme u vody zajistit hlídání vašich nesurfujících dětí.

Jak postupovat při objednání? Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem. Nejprve podle vaší váhy a zkušeností vybereme vhodné vybavení a pak si domluvíme termín a délku výuky. V Českých podmínkách musíme při stanovení termínu brát v potaz počasí a sílu větru v požadovaném termínu. Proto je vhodné stanovit termín několik dní předem a nejpozději 12 hodin před akcí si jej potvrdit. Může se totiž stát, že požadovaná síla větru na konkrétní plán výuky prostě nebude - buď bude foukat příliš (pro začátečníka) nebo málo (např. pro výuku vodního startu). V takovém případě je nutné termín po dohodě změnit.

Cena tohoto kurzu dohodou podle vzdálenosti a počtu osob. Tento kurz je vhodný také pro firemní akce, team building apod. Další info na 603 922 444 nebo na kuejchaj@volny.cz.

Fotoreportáž z našeho kurzu na Štěpánském rybníku naleznete zde.

Jendova pojízdná škola windsurfingu v médiích.

Učíme také v angličtině. We teach in English too.

FOTO DAN

 


Kontakt

Jenda Šilhavý

Obchodní 1318
252 19 Rudná

(u vody nás nejčastěji
potkáte na Nechranicích, na Mácháči nebo Štěpánském rybníku)

#jendovaskola


+420 603 922 444